Space Design system (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
