Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Medium
gl: Medio

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: of
gl: de

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio
