Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
