Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Medium
he: בינוני

en: Next page
he: הדף הבא

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: of
he: של

en: Pagination
he: דפדוף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
