Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: of
kn: ನ
