Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: of
lv: no

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
