Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: of
nl: van

en: Pagination
nl: Paginering

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
