Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Medium
pl: Średnie

en: Next page
pl: Następna strona

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: of
pl: z

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
