Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Medium
ru: Средний

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: of
ru: из

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
