Space Design system (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Font
fi: Fontti

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: of
fi: /

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Logo settings
fi: Logon asetukset

en: Logo path
fi: Logon polku

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Use default logo
fi: Käytä oletuslogoa
