Space Design system (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Medium
hr: Srednji

en: Features
hr: Značajke

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Logo settings
hr: Postavke loga

en: Logo path
hr: Putanja loga
