Space Design system (2.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
