Space Design system (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Medium
sv: Mellan

en: Features
sv: Funktioner

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: of
sv: av

en: Pagination
sv: Paginering

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Base font size
sv: Grundläggande typsnittsstorlek

en: Logo settings
sv: Inställningar för logotyp

en: Close message
sv: Stäng meddelande

en: Logo path
sv: Sökväg till logotyp

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
