Space Design system (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Font
vi: Phông chữ

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Medium
vi: Vừa

en: Features
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: of
vi: trên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
