Space Design system (2.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
