Space Design system (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Medium
el: Μέσο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: of
el: από

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Logo settings
el: Ρυθμίσεις λογότυπου

en: Logo path
el: Διαδρομή λογότυπου

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
