Space Design system (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Medium
is: Miðal
