Space Design system (2.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Highlighted
mg: Vaomarika
