Space Design system (2.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: of
th: ของ

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Logo settings
th: ตั้งค่าโลโก้

en: Logo path
th: ตำแหน่งโลโก้

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
