Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
