Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Medium
cs: Střední

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
