Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Medium
et: Keskmine

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
