Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Medium
fa: متوسط

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر
