Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
