Spacelift (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж
