Spacelift (8.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu
