Spacelift (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
