Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Medium
be: Сярэдні

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
