Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Utility
da: anvendelighed

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Featured
da: Anbefalet

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Previous page
da: Forrige side

en: Footer Top
da: Footer top

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side
