Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Medium
el: Μέσο

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω
