Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Medium
hr: Srednji

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
