Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: X-Large
hu: X-Nagy

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal
