Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Medium
ja: 中程度

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Featured
ja: 主な

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
