Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Featured
jv: Fitur

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
