Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
