Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ
