Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Medium
sv: Mellan

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Featured
sv: Framhävd

en: Pagination
sv: Paginering

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
