Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Medium
tr: Orta

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
