Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Medium
az: Orta

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı
