Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Featured
fi: Esitelty

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
