Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Medium
oc: Mejan

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Featured
oc: Distintiu

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: X-Large
oc: XL
