Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
