Spacelift (8.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Medium
ru: Средний

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Featured
ru: Популярное

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница
