Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Processing
bs: Procesujem

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
