Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Caching
is: Flýtiminni

en: Processing
is: Í vinnslu

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: 1 week
is: 1 vika

en: Initializing.
is: Frumstilli.

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Completed @current of @total.
is: Lauk við @current af @total.
