Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Caching
jv: Tembolok

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Processing
jv: Lagi proses

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: Initializing.
jv: Kenalan.

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Completed @current of @total.
jv: Nglengkapi @current sākā @total.
