Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Initializing.
km: កំពុង​ចាប់​ផ្តើម ។

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.
