Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Initializing.
mn: Анхны утга олгож байна.

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
