Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
