Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: 1 day
tr: @count gün

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı

en: Processing
tr: İşliyor

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 second
tr: 1 saniye

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Initializing.
tr: Başlatılıyor.

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Completed @current of @total.
tr: @current / @total tamamlandı.

en: Default configuration hash
tr: Varsayılan yapılandırma sağlaması
